Menu

DNSSEC pro všechny .CZ domény u ACTIVE 24

01.03.2010 12:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
ACTIVE 24 nasadí během tohoto týdne zdarma technologii DNSSEC pro všechny domény, pro které je registrátorem a které jsou provozovány na jejích DNS serverech. Zabezpečeno bude celkem 78 302 .CZ domén a ACTIVE 24 se stane největším podporovatelem této technologie mezi světovými registrátory. DNSSEC budou automaticky dostávat i všichni nově příchozí zákazníci.

Technologie DNSSEC je rozšířením systému DNS směrem k většímu zabezpečení doménových jmen a snižuje výrazně možnost jejich zneužití. Všichni zákazníci ACTIVE 24 tak mohou začít využívat tento profesionální bezpečnostní standard zdarma, v rámci registračního poplatku. Podporu technologie DNSSEC v České republice zavedlo již v říjnu 2008 sdružení CZ NIC a ACTIVE 24 nabídla tuto technologii svým zákazníkům jako první mezi registrátory.

 

Společně s DNSSEC nabízí ACTIVE 24 k .CZ doméně také zdarma možnost vytvořit si jednoduché webové stránky pomocí redakčního systému eZ Express a za každou registrovanou nebo obnovenou .CZ doménu u ACTIVE 24 v roce 2010 pošle 1 Kč na KONTO PARAPLE a společně se svými zákazníky tak podpoří handicapované spoluobčany.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení