Menu

Domácí Full HD projektor

13.04.2011 09:33 | Redakce Chip + Přidat komentář
Domácí Full HD projektor

Domácí Full HD projektor | foto: CHIP

Společnost BenQ oznámila rozšíření řady domácích projektorů o nový model s označením W1200. Tento 1080p Full HD projektor je založen na DLP technologii.

Model W1200 nabízí řadu funkcí a doplňků, například technologii interpolace snímků a optimalizovaný Full HD optický systém. Nechybí ani rozšíření barevné škály z běžných 72% na 85%, pokročilá správa barev a 20W SRS WOW HDTM prostorový zvuk.
Díky tomu, že v útrobách BenQ W1200 sídlí  DLP čip od Texas Instruments, je novinka schopna nabídnout rozlišení Full HD 1080p, 10bitové zpracování obrazu, vysoký kontrastní poměr 5000:1 a vylepšený jas 1800 ANSI lumenů.
Mimo technologie interpolace snímků, která eliminuje výskyt pohybových efektů a vibrací pro zjemnění rychlých změn obrazu ve sportovních a akčních scénách, je tu i pokročilá technologie vrstev barevného kolečka, jež zlepšuje sytost barev.
Pokud dáváte přednost vlastnímu nastavení, možnosti nastavení projektoru v oblasti správy barev vám umožní jemné ladění odstínů podle vámi preferované úrovně kontrastu, jasu, teploty barev, gama a vyvážení bílé. Cena projektoru W1200 je  22.490 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení