Menu

Dostupný 7“ tablet s Androidem 4.0

26.04.2012 13:04 | Redakce Chip + Přidat komentář
Firma UMAX uvádí na český trh nový tablet Joyplus M78 s operačním systém Android 4.0. Tablet je vybaven 7“ multidotykovým displejem a 1,2 GHz procesorem Cortex A8.

Tablet Joyplus M78 je vybaven dvojicí kamer - jedna slouží jako fotoaparát a jedna jako webkamera. K připojení k internetu slouží WIFI b/g/n. Ve výbavě nechybí miniUSB a miniHDMI porty, slot pro microSD karty, výstup na sluchátka a DV vstup. Tablet je poháněn procesorem Cortex A8 na frekvenci 1,2 GHz a má 512 MB operační paměti a 4 GB flash paměti.
Nový tablet patří do kategorie menších tabletů – má 7“ displej. Běží na operačním systému Android verze 4.0.3 Ice Cream Sandwich s č eskou lokalizací. Tablet tak podporuje originální Android Market, respektive Google Play. Nechybí ani podpora Adobe Flash 11.x, takže není problém si na tabletu přehrát videa z internetu. Podpora samotných video formátů je velmi široká.
Rozměry tabletu jsou 19,5 x 11,9 x 1 centimetru a hmotnost je 290 gramů. K ovládání slouží čtveřice tlačítek, které jsou zakryty podobně jako displej. Tlačítko Power a tlačítka k ovládání hlasitosti + a – jsou pak umístěná na horní úzké části za řízení. Po straně naleznete mikrofon, miniUSB port, výstup pro sluchátka (3,5 jack), DV vstup, čtečku paměťových karet microSD (SD/SDHC) a nakonec také HDMI port s podporou rozlišení až 1080P.
O napájení se stará Li-Ion polymerový akumulátor s kapacitou 3000mAh, na který tablet vydrží bez snahy o úsporu přes 5 hodin. Cena tabletu Joyplus M78 je stanovena na 2990 K č s DPH. V balení je AC adaptér, uživatelský manuál, USB kabel a OTG kabel.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení