Menu

Download.CHIP.eu

15.10.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
přechod do ostrého provozu

Mezinárodní knihovna programů jde do ostrého provozu

Mezinárodní knihovna počítačových programů Download.CHIP.eu, na jejíž tvorbě se za Česko podílí vydavatelství Burda Communications s. r. o., odhodila v pondělí 13. října 2008 nálepku „beta" a přešla tak do ostrého provozu.

Veřejné beta testování webu probíhalo od února loňského roku - v české podobě pak od loňského června - a za tento více než roční provoz se významně rozšířil jak počet zařazených programů a uživatelská základna, tak i počet zemí do projektu zapojených: obsah webu se nyní nabízí v jedenácti především evropských jazycích.

Download.CHIP.eu

Projekt je od počátku budován jako komunitní a svými možnostmi výrazně převyšuje zavedenou konkurenci nejen v České republice, ale i v mezinárodním měřítku. Také díky jedinečnému a průlomovému vícejazyčnému pojetí projektu jej lze považovat za první svého druhu na světě.

Adresa webu: http://download.chip.eu/cz/

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení