Menu

DPF-1000

17.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
10palcový fotorámeček od Geniusu

DPF-1000: 10palcový fotorámeček od Geniusu

Genius představil 10" digitální fotorámeček pod modelovým označením DPF-1000. Rozlišení displeje rámečku je 1024 x 600 pixelů. Funkce automatické rotace snímků dokáže přizpůsobit fotky aktuálnímu postavení rámečku. Uživatel má možnost na displeji prohlížet až tři snímky najednou. Kromě podpory formátů fotografií JPEG a BMP dokáže zařízení přehrávat i filmy ve formátu AVI. Doporučená koncová cena je 2769 Kč.

Prohlížení fotografií nebo přehrávání filmů usnadňuje dálkové ovládání. Samotný import fotografií do zařízení probíhá přes USB port, kterým se připojíte k PC nebo flash disku. Podporovány jsou i paměťové karty SD, SDHC, MMC, MS a MS-Pro. Kvůli přehrávání filmů má fotorámeček na zadní straně vestavěný malý reproduktor. Na displeji rámečku se zobrazují také hodiny, budík nebo kalendář.

Zdroj: Genius

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení