Menu

Dřevěné reproduktory Genius SP-HF800 Pro

30.08.2010 10:33 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dřevěné reproduktory Genius SP-HF800 Pro

Dřevěné reproduktory Genius SP-HF800 Pro | foto: CHIP

Společnost Genius představila sadu dřevěných reproduktorů s označením SP-HF800 Pro, které jsou svým netypickým tvarem vhodné pro umístění v domácí knihovně. Po připojení k počítači nebo jinému audiozařízení nabídne sestava celkový výkon 20 W.

Dřevěné skříně reproduktorů jsou podle tiskové zprávy výrobce zhotoveny ručně a mají tvar mnohoúhelníku. Měniče o průměru 2,75 palce využívají membrány z různých typů vláken – jmenovitě z vlny, dřeva, bavlny a buničiny, díky čemuž je zvuk celkově bohatší a živější. Frekvenční rozsah se pohybuje od 50 Hz do 24 kHz a navzdory úzkým skříním překvapí sestava dobrým podáním nízkých tónů. Na předním panelu se kromě ovladače hlasitosti nachází linkový vstup pro MP3 přehrávač nebo další audio zařízení a uživatelé zde najdou i výstup pro sluchátka. Na zadní straně jsou k dispozici další dva audiovstupy. Model SP-HF800 Pro je podle výrobce ideální pro poslech hudby, zejména klasiky a jazzu, ale využití najde i u her a filmů. Doporučená koncová cena je 889 Kč s DPH.

 

Technické parametry SP-HF800 Pro

RMS

20 wattů

Řídící jednotka

2,75”, impedance 4Ω

Frekvenční rozsah

50Hz~24kHz

Odstup signálu od šumu

80 dB

Další funkce

Regulace hlasitosti, line-in vstup, výstup na sluchátka

Rozměry

95,4 x 218,6 x 162 mm

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení