Menu

Dynavix Manager Beta2

04.08.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
správce navigací

Dynavix Manager Beta2

Společnost Dynavix uvolňuje testovací betaverzi aplikace Dynavix Manager. Tato aplikace umožňuje automatickou aktualizaci navigačního softwaru Dynavix, poskytuje informace o dostupných mapových updatech a zjednodušuje práci s evidencí jízd. Dynavix Manager Beta2 je dostupný pro uživatele navigací Dynavix od 4. srpna 2009.

Dynavix Manager Beta2 je určen pro uživatele navigačního softwaru Dynavix 8, kteří jej mohou volně stáhnout z webových stránek výrobce (www.dynavix.cz). Aplikace je lokalizovaná do českého, slovenského a anglického jazyka. Zajišťuje přístup k těmto službám:

  • Pohodlná aktualizace navigačního softwaru Dynavix

V případě uvolnění nové verze navigačního softwaru Dynavix je uživatel upozorněn na možnost aktualizace. Při potvrzení je prostřednictvím internetu stažena a nainstalována aktuální verze, přičemž uživatelské nastavení zůstává zachováno.

  • Zálohování uživatelského nastavení, zálohování kompletní karty

Umožňuje zálohovat uživatelská nastavení a kompletní navigační software Dynavix pro případ neočekávané poruchy paměťové karty.

  • Rychlý přístup k uživatelským příručkám jednotlivých zařízení

Zjednodušený přístup k seznamu uživatelských příruček zařízení Dynavix, které jsou k dispozici na webových stránkách výrobce.

  • Informace o dostupných updatech mapových podkladů

Dynavix Manager informuje uživatele o dostupných mapových updatech, které je možné zakoupit přes e-shop společnosti Dynavix nebo přímo stáhnout do zařízení zakoupených s programem 3R.

  • Možnost updatů map v rámci 3R programu

Mapové podklady lze aktualizovat stažením ze serveru společnosti Dynavix.

  • Import a editace vlastních bodů zájmu (POI)

Dynavix Manager rozšiřuje možnosti správy vlastních bodů zájmu. Hromadně lze editovat a následně importovat tyto body do navigací Dynavix a softwaru Dynavix pro PDA. Uživatelé si navíc mohou navzájem své oblíbené body zájmu předávat. Funkci ocení také obchodní zástupci firem, kteří si mohou do navigace importovat seznam vlastních klientů.

  • Rychlý přístup k exportovaným datovým souborům pro Evidenci jízd

Zjednodušená práce s datovými soubory pro funkci Evidence jízd, které je možné filtrovat podle požadovaného období a typu (záznamy o jízdách a tankování).

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení