Menu

Easy Transfer Cable

10.11.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
přenosový kabel pro Windows

Easy Transfer Cable: přenosový kabel pro Windows

Kabel Easy Transfer Cable firmy Belkin umožňuje přenést soubory, uživatelské účty a nastavení do nového PC se systémem Windows 7. Můžete si tak přenést hudbu, fotografie, uživatelské účty a další obsah z PC se starší verzí Windows do počítačů s operačním systémem Windows 7. Kabel byl navržen speciálně pro software Windows Easy Transfer společnosti Microsoft.

Umožňuje rychlejší přenos informací než pomocí vypalování na disky DVD, instalace sítě nebo jiných způsobů kopírování dat. Zpráva o migraci poskytuje záznam o přeneseném obsahu včetně seznamu všech programů a aplikací nainstalovaných na původním počítači a odkazů pro stažení nejnovějších verzí používaných programů. Rychlost přenosu souborů mezi dvěma PC je až 480 Mb/s (rychlost USB 2.0). Délka kabelu je 2,44 m. Doporučená koncová cena vč. je DPH 899 Kč.

Zdroj: Belkin

Pavel Trousil

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení