Menu
CHIP Speedtest

Elektronická evidence tržeb

Spuštění obou vln elektronické evidence tržeb mělo velký vliv na podnikatelské subjekty spadající do těchto kategorií. Přestože celá řada z nich svoji činnost z tohoto důvodu ukončila, v meziročním srovnání jejich počet nakonec vzrostl. Změna nejvíce postihla živnostníky v kategorii ubytování, stravování a pohostinství.

HP mění podobu maloobchodního prodeje díky inovativnímu a všestranně sjednocenému pokladnímu systému HP ElitePOS. Společnost spolupracuje s předními zákazníky a partnery z oblasti maloobchodu a prodeje služeb, aby změnila zažité představy o tom, jak může technologie proměnit zkušenosti zákazníků s nákupem v kamenných obchodech.

Povinnost elektronické evidence služeb (EET) se bude postupně rozšiřovat na další a další obory podnikání a lze ji splnit různými způsoby.

Neopokladna nabízí řešení, které je v souladu s EET a ostatními daňovými zákony. Jedná se o cloudové řešení, jehož výhodou je instalace pokladny ve Windows, Android i iOS. Systém umožňuje práci online i offline a data jsou při tom bezpečně uložená v cloudu.

Tech Data obohacuje své portfolio o pokladní systémy pro EET a reaguje tak na blížící se elektronickou evidenci tržeb.

Plzeňský Prazdroj se rozhodnul doporučit eKasu od O2 více než 20 tisícům restauracím z celé skupiny.

S výběrem pokladny pro chystanou elektronickou evidenci tržeb (EET) chce podnikatelům pomoci Hospodářská komora, která v rámci testování označila první systém pro EET logem Poctivá pokladna podnikatele.

Od 1. prosince letošního roku má být spuštěna první fáze elektronické evidence tržeb

<< <   1   > >>
TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…

Když jsou plné disky: bezplatný nástroj přesune instalované programy

Stav zaplnění pevných disků není dobré riskovat, protože Windows pak mohou způsobovat problémy anebo trvale selhávat. Řešením může být…
Komerční sdělení