Menu

Elektronická evidence tržeb

Spuštění obou vln elektronické evidence tržeb mělo velký vliv na podnikatelské subjekty spadající do těchto kategorií. Přestože celá řada z nich svoji činnost z tohoto důvodu ukončila, v meziročním srovnání jejich počet nakonec vzrostl. Změna nejvíce postihla živnostníky v kategorii ubytování, stravování a pohostinství.

HP mění podobu maloobchodního prodeje díky inovativnímu a všestranně sjednocenému pokladnímu systému HP ElitePOS. Společnost spolupracuje s předními zákazníky a partnery z oblasti maloobchodu a prodeje služeb, aby změnila zažité představy o tom, jak může technologie proměnit zkušenosti zákazníků s nákupem v kamenných obchodech.

Povinnost elektronické evidence služeb (EET) se bude postupně rozšiřovat na další a další obory podnikání a lze ji splnit různými způsoby.

Neopokladna nabízí řešení, které je v souladu s EET a ostatními daňovými zákony. Jedná se o cloudové řešení, jehož výhodou je instalace pokladny ve Windows, Android i iOS. Systém umožňuje práci online i offline a data jsou při tom bezpečně uložená v cloudu.

Tech Data obohacuje své portfolio o pokladní systémy pro EET a reaguje tak na blížící se elektronickou evidenci tržeb.

Plzeňský Prazdroj se rozhodnul doporučit eKasu od O2 více než 20 tisícům restauracím z celé skupiny.

S výběrem pokladny pro chystanou elektronickou evidenci tržeb (EET) chce podnikatelům pomoci Hospodářská komora, která v rámci testování označila první systém pro EET logem Poctivá pokladna podnikatele.

Od 1. prosince letošního roku má být spuštěna první fáze elektronické evidence tržeb

<< <   1   > >>

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.