Menu
CHIP Speedtest

Plzeňský Prazdroj doporučuje EET pokladnu od O2

03.11.2016 13:18 | Aleš Přistál
Plzeňský Prazdroj doporučuje EET pokladnu od O2

Plzeňský Prazdroj se rozhodnul doporučit eKasu od O2 více než 20 tisícům restauracím z celé skupiny.

eKasa od O2 získala významný prodejní kanál. Plzeňský Prazdroj ji vyhodnotil jako jednoduché řešení, které zajistí restaurantům splnění nových zákonných povinností.

Pokud restauratér projeví zájem o O2 eKasu, stačí, aby kontaktoval svého dodavatele ze skupiny Plzeňský Prazdroj. Ten jej propojí z obchodním zástupcem O2, který zajistí nejen dodání pokladny, ale i základní instalaci zdarma.

O2 nabízí jednotné řešení pro EET nazvané O2 eKasa. Balení obsahuje dotykovou pokladnu se stojanem, tiskárnu na účtenky, platební terminál pro platby kartami a SIM kartu pro datové připojení. Jako nástavbu O2 nabízí také patnáctipalcový dotykový display, mobilního číšníka, tiskárnu do kuchyně a další příslušenství.

Základní balení eKasy nabízí O2 obchodníkům za 4 995 korun bez DPH. Tuto cenu však získá každý obchodník celou zpět formou slevy na dani, kterou ministerstvo financí už v minulosti garantovalo. Měsíční poplatek za správu eKasy je 499 korun bez DPH. Všichni uživatelé eKasy navíc získají možnost prostřednictvím O2 uzavřít smlouvu o akceptaci platebních karet. Jakmile měsíční obrat podnikatele dosáhne výše 100 tisíc korun, O2 přestane účtovat měsíční poplatek za správu eKasy. Při měsíčním obratu 50 tisíc korun se měsíční poplatek sníží na polovinu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání