Menu

eReading.cz chystá novou čtečku

05.06.2012 10:14 | Redakce Chip + Přidat komentář
Portál s elektronickými knihami eReading.cz oznámil, že připravuje novou čtečku s vyšším výkonem a chystá zavedení nových služeb. Prodejce také připravuje expanzi na maďarský trh.

Po první lokalizované čtečce určené pro český trh uvede portál eReading.cz na počátku července novou generaci, která nabídne vyšší výkon oproti předchozí verzi (čtečky bude pohánět výkonnější procesor s dvojnásobnou frekvencí 800 MHz).
S novou generací čtečky se také spustí služba „Periodika do čtečky“. Čtečka bude zprostředkovávat aktuální zpravodajství podle vlastního výběru. Funkce „Periodika do čtečky“ je součástí inovovaného firmwaru, který zároveň umožňuje nakupovat elektronické knihy přímo prostřednictvím tohoto zařízení.
Portál eReading.cz ze svého portfolia téměř vyřadil ochranu e-knih Adobe DRM, a nyní je tak 98 % katalogu (resp. téměř 2000 e-knih) bez DRM ochrany (s výjimkou nakladatelství Grada). Díky odstranění DRM z většiny e-knih portál eReading.cz může rozšířit podporu formátu MOBI, a tím nabídnout kompletní obsah bez DRM i pro čtečky Kindle. V rámci rozšiřování svých aktivit eReading.cz expanduje také na maďarský trh.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení