Menu

Eurotoll – slovenské elektronické mýtné

02.12.2007 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář

Eurotoll – slovenské elektronické mýtné

Eurotoll oznámil, že obdržel certifikaci SkyToll jako oficiální partner pro síť slovenského elektronického silničního mýtného. Zavedení systému elektronického mýtného na Slovensku je naplánováno na leden 2010.

Eurotoll je společností celoevropského významu, která musela splnit přísná kritéria, aby se stala oficiálním partnerem s certifikací vydanou SkyToll. Mezi klíčové faktory pro udělení této certifikace patří finanční stabilita a spolehlivost, znalosti a zkušenosti v oblasti dopravy a logistiky a soulad s požadavky, které kladou evropské předpisy (jednotný typ smlouvy, sady faktur, jedno kontaktní místo).

Důležitou skutečností je také schopnost Eurotollu poskytovat služby s odpovídající přidanou hodnotou a vysoká kvalita péče o zákazníka zahrnující kromě internetové samoobsluhy například objednávání palubních jednotek OBU (On-Board Units) přes webové rozhraní, blokace odcizených OBU, sledování výdajů za mýtné, automatické generování klientských výpisů atd. Směrem k dopravcům Eurotoll zdůrazňuje především samoobslužné prvky související s jeho nabídkou ETC, což usnadňuje přijetí ETC jako vhodného nástroje. Eurotoll rovněž disponuje propracovaným systémem zákaznického servisu, vyznačujícím se odbornými znalostmi a snadnou dostupností.

Schopnost vyrovnat se s klienty z mnoha kulturních okruhů je nezbytná pro efektivní správu účtů - síť Eurotoll má nyní ve svém portfoliu na 650 000 klientů z oblasti B2C a na 10 000 klientů z oblasti B2B, z nichž 60 % pochází z oblastí mimo Francii. Pro tento účel zřídil Eurotoll mimo jiné call centrum se 40 vícejazyčnými zaměstnanci, které se podílí na zajišťování nadstandardních specializovaných služeb pro velké zákazníky.

Eurotoll a Slovensko

Eurotoll je již na Slovensku přítomen prostřednictvím stávající distribuční sítě, která se skládá z 11 prodejců a regionálních partnerů v České republice, Rakousku, Rumunsku, Polsku, Slovinsku, Německu a Chorvatsku.

Eurotoll umožňuje snadná a jednoduchá řešení pro dopravce k vyřízení jejich mýtných transakcí. Zároveň zaručuje:

  • transparentnost tarifů
  • možnost přímého objednání slovenských jednotek OBU
  • podporu pro zařizování všech nezbytných formalit

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení