Menu

Externí disky USB 3.0 za cenu USB 2.0

26.08.2010 12:48 | Redakce Chip + Přidat komentář
Externí disky USB 3.0 za cenu USB 2.0

Externí disky USB 3.0 za cenu USB 2.0 | foto: CHIP

Řada přenosných pevných disků eGo obsahuje modely pro rozhraní USB 3.0 s hardwarovým šifrováním a nejvyšší odolností na trhu.

Společnost Iomega oznámila, že všechny její přenosné pevné disky s rozhraním USB 2.0 budou nyní počínaje řadou Iomega eGo Portable Hard Drives vybaveny novým rozhraním SuperSpeed USB 3.0. Nové produkty budou nabízet hardwarové šifrování a vysokou odolnost. Jejich odolnost (odolnosti proti pádu z výšky až 2,1 metru) přitom dvojnásobně překračuje průměrné hodnoty dosahované v oboru. Ceny těchto nových zařízení zůstanou stejné jako za zařízení s rozhraním USB 2.0.
Součástí balení je softwarová sada Protection Suite s tituly jako Iomega QuikProtect, v.Clone a Trend Micro Internet Security.
Iomega plánuje vybavit všechna zařízení eGo Portable Hard Drives v kapacitách 500 GB a 1 TB rozhraním USB 3.0 do první poloviny měsíce října. V první čtvrtině roku 2011 plánuje Iomega vybavit rozhraním USB 3.0 všechny modely své řady Iomega Prestige Compact Portable Hard Drive. Krátce poté budou stejně vybaveny i ostatní modely přenosných externích pevných disků Iomega.
Disky se mohou pochlubit elegantním pouzdrem s ještě menšími rozměry než předchozí generace přenosných disků eGo, což z nich činí jedny z nejmenších 2,5palcových přenosných pevných disků. Zařízení Iomega eGo Portable Hard Drives jsou k dispozici v různých barvách, jako například Ruby Red (rubínově rudá), Midnight Blue (temně modrá) a Silver (stříbrná).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení