Menu

Fakulta informačních technologií ČVUT zve zájemce

14.12.2016 12:09 | Josef Mika + Přidat komentář
Fakulta informačních technologií ČVUT zve zájemce

Fakulta informačních technologií ČVUT zve zájemce | foto: CHIP

Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze pořádá tento pátek 16. prosince 2016 od 9.00 do 15.00 hodin Den otevřených dveří pro uchazeče o studium i ostatní zájemce o dění na fakultě.

Hlavní program bude probíhat v Nové budově ČVUT v Praze Dejvicích, v ulici Thákurova 9. Přednášky o bakalářském studiu se uskuteční od 9:00 a od 11:30 hodin v Ballingově sále v Národní technické knihovně na adrese Technická 6/2710, Praha 6 – Dejvice.

V rámci dne otevřených dveří nahlédnou zájemci o studium do zákulisí moderní fakulty zaměřené na informační technologie. Studenti a vyučující seznámí návštěvníky s průběhem studia a se životem na fakultě i mimo ni. Představí se i jednotlivé studijní obory formou interaktivních ukázek zpracovávaných témat, mezi která patří komunikace s humanoidním robotem či chatbootem, vizualizace na obrazovce s uhlopříčkou 6 m a rozlišením 8K+ nebo programování čipových karet. Jednotlivé obory zpřístupní také své laboratoře a pro aktivní účastníky jsou připraveny věcné ceny.

Během přednášky o bakalářské studium budou prezentovány požadavky k přijímacím zkouškám, přiblížena náplň jednotlivých oborů i možnost zahraničního studia či sportovního vyžití. U vstupu do Nové budovy ČVUT najdou zájemci infostánek, na kterém si mohou vyzvednout tištěný program, dozvědět se základní informace o fakultě a nechat si poradit, kudy kam. Mezi zajímavosti doprovodného programu patří Retroherna, kde si každý může zahrát klasiky všech klasik na tom nejméně moderním hardware, který sice neoplývá výkonem, ale obsahuje duši.

Více informací o programu naleznete na: fit.cvut.cz/dod/2016-12-16.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení