Menu

Fotoaparát BenQ GH200 s 12,5násobným optickým zoomem

30.04.2012 14:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost BenQ představuje nový kompaktní fotoaparát GH200 s 12,5x opticky stabilizovaným zoomem, rozlišením 14 megapixelů a 2,7“ LCD náhledovým displejem za rozumnou cenu 2 700 Kč vč. DPH. Novinka je určena pro amatérské fotografy, kteří využijí řadu přednastavených režimů.

Díky 12,5x optickému zoomu je skutečně jednoduché přibližovat a fotit detailní záběry objektu, zatímco optický obrazový stabilizátor automaticky redukuje případné rozostření obrazu. MagiQ je nový barevný filtr vytvořený společností BenQ, který aplikuje vylepšení kontrastů a přechodů barev s efekty podobnými HDR fotografii. Díky tomu optimalizuje míru detailů zachycených v tmavých oblastech fotografií a umožňuje vytvořit až surrealistická umělecká díla dokonce i z těch nejobyčejněji vypadajících scén.

Model GH200 nabízí tzv. “Jednoduchý režim”, který eliminuje komplikace spojené s nastavením a zjednodušuje snímání momentek. To je ideální pro uživatele, kteří nemají příliš zkušeností s digitálními fotoaparáty. “Tichý režim” zase automaticky deaktivuje focení s bleskem, ztlumí operační tóny a nakonfiguruje další nastavení tak, aby předešel rušení ostatních. Tento režim najde své uplatnění při snímání v muzeích nebo dalších oblastech, kde je focení s bleskem zakázáno.

Fotoaparát BenQ GH200 rovněž disponuje autofokusem s automatickým sledováním. Jedná se v zásadě o chytré zaostřování s funkcí automatického sledování, jež “uzamkne” a sleduje pohybující se objekt, například roztomilé domácí zvíře nebo aktivní dítě, a to i v případě, kdy objekt zmizí ze snímané scény a následně se v ní opět objeví. Tento stylový fotoaparát je také vybaven funkcí “1 cm Super Makro”, která zaostří i objekty nacházející se ve vzdálenosti pouhého jednoho centimetru od objektivu. Získáte tak možnost pracovat s úžasnými detaily, jako je například jemně hedvábný povrch květu rostliny nebo kapka rosy.

 GH200 disponuje celkem 22 scénickými režimy a flexibilně se tak přizpůsobí široké škále situací podle aktuálních potřeb uživatele. Produkt je k dispozici v černé a červené barvě za cenu 2 249 Kč bez DPH, resp. 2 700 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení