Menu
CHIP Speedtest

Fotogalerie s trezorem: šikovná aplikace pro Android udrží vaše fotografie v bezpečí

04.12.2019 10:05 | Jiří Palyza
Fotogalerie s trezorem: šikovná aplikace pro Android udrží vaše fotografie v bezpečí

1Gallery je alternativní aplikace, která ukládá obrázky do smartphonu Android. Speciální funkcí této aplikace je, že máte možnost šifrování a vytváření skrytých složek.

1Gallery se netají ambicí být nejlepší alternativou pro předinstalovanou aplikaci Galerie. Rozsáhlá aplikace umožňuje na smartphonu Android ukládat fotografie a videa do skrytých složek. Jejími autory jsou stejní vývojáři, jako v případě oblíbené aplikace o počasí Today Weather.

Design 1Gallery je jednoduchý a zaměřuje se na uživatelsky přívětivé ovládání. Opravdovou specialitou je ale funkce zabezpečeného alba. To zajistí, že pouze vy, případně uživatel, kterému to umožníte, bude moci prohlížet obrázky na vašem smartphonu.

1gallery-logo
1Gallery: Photo Gallery & Safe - Aplikace pro Android 1.0.1-2.151119    
Aplikace 1Gallery je bezpečná alternativa k aplikaci Galerie díky skrytým složkám a funkcím šifrování.

 

1Gallery: co nabízí šifrovaná fotogalerie

1gallery1

Aplikace 1Gallery se postará o soukromí fotografií na vašem smartphonu Android. Nabízí možnost ochrany šifrováním.

V aplikaci 1Gallery můžete chránit své skryté složky pomocí šifrování podle vašeho výběru: můžete použít buď zadání PIN nebo otisk prstu. Kromě možností šifrování nabízí aplikace také funkce, které nabízí i předinstalovaná aplikace Galerie. Prostřednictvím 1Gallery můžete obrázky vyhledávat, vytvářet složky, kopírovat, přesouvat a mazat soubory. Vestavěný editor fotografií můžete také použít k oříznutí, otočení, změně velikosti nebo překrývání obrázků. Aplikace také nabízí tmavý režim.

Dvojitá ochrana pro fotografie z vašeho mobilu

Často půjčujeme telefon jiným lidem a v některých případech dochází i k jeho odcizení. Funkce 1Gallery Secure Album zajišťuje, že fotografie uložené v telefonu nikdy neuvidí neautorizovaní uživatelé. Tato část galerie je šifrována a pro zobrazení veškerého obsahu je zapotřebí heslo.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení