Menu

Fotografická škola zdarma

31.10.2012 12:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Fotografická škola zdarma

Fotografická škola zdarma | foto: CHIP

Společnost Aaron spustila v říjnu na internetu projekt on-line fotoškoly, která všem zájemcům bezplatně zpřístupňuje videoseriál nazvaný „Foto v kostce“. Ten obsahuje rady, tipy a vysvětlení z oblasti fotografování, výběru fotoaparátů a příslušenství. Aaron k natáčení přizval známé osobnosti, profesionální fotografy, ale také zkušené produktové manažery ze svých řad.

Seriál Foto v kostce by měl návštěvníkům pomoci při výběru fotoaparátů, stativů, brašen a příslušenství. Pro zkušenější fotografy jsou připravovány díly o kompozici, makro fotografii apod.  Firma Aaron, která provozuje i stejnojmenný e-shop, si klade za cíl poradit potenciálním zákazníkům se vším, co je zajímá a místo placených kurzů fotografování jim poradit přes internet zdarma.

Natáčení seriálu se zúčastní známé osobnosti, profesionální fotografové a produktoví manažeři z Aaronu. Spolupráci přislíbili a realizují například Ondřej Neff, či Barbora Šlapetová. Videa jsou uložena na YouTube, a proto je lze dále jakýmkoliv způsobem šířit.  Seriál najdete na adrese http://www.fotograficka-skola.cz/.

 

Dosud zveřejněné díly seriálu Foto v kostce:

  1. Výběr stativů
  2. Hlavy stativů
  3. Hříchy se stativy
  4. Kompozice: Vyhledávání motivu
  5. Kompozice: Linie, tvary a struktury

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení