Menu

Full-HD 3D videokamera Toshiba CAMILEO Z100

10.01.2012 19:43 | Redakce Chip + Přidat komentář
Full-HD 3D videokamera Toshiba CAMILEO Z100

Full-HD 3D videokamera Toshiba CAMILEO Z100 | foto: CHIP

Společnost Toshiba představila kompaktní 3D videokameru s Full HD rozlišením a možností náhledu snímaného videa v 3D režimu na displeji kamery i bez speciálních brýlí. Díky malým rozměrům a hmotnosti ji lze snadno nosit v kapse.

Nový přírůstek do portfolia videokamer Toshiba CAMILEO umožňuje pořizovat filmy v 3D kvalitě a ve Full-HD rozlišení 1920 x 1080 bodů. Díky integrovanému 7,1cm (2,8") dotykovému 3D Parallax Barrier LCD displeji může uživatel přímo sledovat nahrávky ve 3D bez brýlí. CAMILEO Z100 nabízí 8x digitální zoom v režimu 3D pro zachycení i nejmenších detailů. Prostřednictvím HDMI portu lze CAMILEO Z100 snadno připojit k 3D TV nebo notebooku. CAMILEO Z100 je určeno lidem, kteří chtějí snadno pořizovat 3D snímky kompaktní a elegantní kamerou. K dispozici bude v Evropě od druhého čtvrtletí roku 2012.

Přechod z 2D na 3D pouhým dotykem tlačítka

Nové CAMILEO Z100 přichází s rozlišením Full-HD 1920x1080p a podporuje i záznam ve 2D. Pro přepnutí do 3D režimu uživateli stačí dotknout se tlačítka 3D na boku kamery. Zatímco uživatel si může ihned užít 3D zážitek bez brýlí na 7,1 cm (2,8 ") LCD dotykovém displej, kameru lze také snadno připojit přímo k 3D TV nebo notebooku přes port HDMI pro přehrávání na větších obrazovkách. CAMILEO Z100 podporuje 8x digitální zoom v 3D režimu a až 120x digitální zoom při natáčení ve 2D. 

Intuitivní ovládání a užitečné technologie pro kvalitní videa

Nové uživatelské rozhraní Toshiba umožňuje intuitivní navigaci mezi všemi nastavení kamery pomocí dotykové obrazovky. Elektronický stabilizátor obrazu (EIS) minimalizuje otřesy obrazu způsobené rychlým pohybem kamery při natáčení v režimu 2D. Senzor protisvětla (BSI), výrazně zlepšuje kvalitu obrazu při snímání za špatných světelných podmínek, např. při setmění. Kromě 128 MB vnitřní paměti CAMILEO Z100 podporuje paměťové karty SD až do 128 GB.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Silenost! Zoom je pouze digitalni a tedy nepouzitelny.. Resp. pouzitelny ve 2D rezimu tak do max. 50%, ve 3D do 30%. Pokud zazoomujete vice, obraz se rozmaze do te miry, ze nejsou jednotlivci identifikovatelni. Vice snad ani neni nutne dodavat. Obrazova kvalita je akceptovatelna jen pri nulovem zoomu. To uz je co rict, kdyz si uvedomime, ze tu mame 21. stoleti. Vyroba cipu je tak levna, ze by se mely do podobnych kamer davat cipy od 20Mpx vyse. Pak bude mozno vyjit snad i s digi zoomem. Jinak ne. Vyhozene penize.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení