Menu

Galaxy S22: velký únik odhaluje plány Samsungu

08.11.2021 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Galaxy S22: velký únik odhaluje plány Samsungu

Galaxy S22: velký únik odhaluje plány Samsungu | foto: Anh Nhat/Unsplash

Smartphone Samsung Galaxy S22 má být uveden na trh příští rok. Nejnovější únik odhaluje první plány a termíny uvolnění. Ve společnosti Samsung ale ztráta utajení bude mít následky.

Každý rok dochází ke stále dřívějším únikům informací o připravovaných produktech Samsung. Pro jihokorejského výrobce je ale rok od roku obtížnější udržet své plány a vývoj v tajnosti. V posledních letech došlo k mnoha nežádoucím únikům, kdy se na internetu objevily fotografie ještě nepředstavených zařízení a jejich funkcí. Jedním z posledních úniků jsou fotografie Samsungu Galaxy S22 Ultra.

Snímky potvrzují přítomnost vestavěného dotykového pera a neobvyklého designu hlavního fotoaparátu na zadní straně zařízení. Únik fotografií samozřejmě nezůstal bez povšimnutí samotného Samsungu. Výrobce údajně nyní vyvodí personální důsledky. Zahájil interní vyšetřování původce úniku s cílem najít viníka a náležitě jej potrestat. Ten zřejmě poskytl informace Jonu Prosserovi, který je zveřejnil na Twitteru.

s22leak

| Zdroj: Twitter/Jon Prosser (@jon_prosser)

Termín uvedení Galaxy S22 už by neměl být příliš vzdálený

Zatímco Samsung se zabývá hledáním viníka, důvěrné informace ze společnosti stále unikají. Koneckonců i Jon Prosser nyní potvrdil, že 4. ledna 2022 se bude konat akce Unpacked, na které by měl být představen Samsung Galaxy S21 FE, jehož prodej je plánován na 11. ledna.

Dále oznamuje představení řady Samsung Galaxy S22 na 8. února 2022 a zahájení prodeje na 18. února. Samsung tedy musí najít informátora, který nejen vyfotil Galaxy S22 Ultra, ale také prozradil data vydání.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení