Menu

Genius SP-HF1800A

22.10.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
výkonné dřevěné reproduktory

Genius SP-HF1800A

výkonné dřevěné reproduktory

Společnost Genius představila nové dřevěné reproduktory SP-HF1800A s výkonem 50 wattů. Reproduktorová sestava v černé barvě se skládá z přední lesklé plastové masky, kterou doplňuje skříň vyrobená ze dřeva. Reproduktory se mají prodávat za doporučenou koncovou cenu 1510 Kč.

Model SP-HF1800A využívá technologii Hi-Fi crossover, takže každá reproduktorová jednotka reaguje na vysoké, střední i nízké kmitočty. O zvukový přednes vokálů a většiny tónů ve frekvenčním rozsahu 500 Hz až 7 kHz se stará čtyřpalcový prostřední reproduktor, spodní woofer dokáže zprostředkovat basy do 500 Hz. Hloubky i výšky se dají individuálně přizpůsobit uchu uživatele pomocí ovladačů na přední straně reproduktorů. Na zadní straně se nacházejí dva audiovstupy, které slouží k připojení k počítači, televizoru nebo DVD přehrávači. Reproduktorová souprava rovněž disponuje linkovým vstupem pro připojení MP3 nebo CD přehrávače a konektorem pro připojení sluchátek.

Technické parametry SP-HF1800A

Barva

Černé dřevo

RMS

50 wattů

Řídící jednotka

Hlavní reproduktor: 4" 4Ω x 2
Výškový reproduktor: 1" 4Ω

Frekvenční rozsah

20Hz až 20kHz

Poměr signálu k šumu

85 dB

 

Info: www.geniusnet.cz

Michal Bareš

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení