Menu

GFI MailEssentials 2012

16.05.2012 13:11 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost GFI Software oznámila dostupnost nejnovější verze GFI MailEssentials 2012 UnifiedProtection, která pomáhá s ochranou proti e-mailovým hrozbám.

Řešení se vyznačuje anti-spamovou funkcionalitou kombinovanou s pěti antivirovými jádry, včetně antivirového řešení GFI VIPRE a poskytuje ochranu proti phishingovým, spamovým a virovým e-mailům. Jedním z hlavních důvodů, proč například firmy stále zápasí s přívalem spamů, je fakt, že 48 % společností používá k blokování spamů jednoduchou antispamovou komponentu svého antivirového řešení namísto toho, aby se spoléhaly na specializované řešení pro zabezpečení elektronické pošty. Řešení GFI MailEssentials 2012 UnifiedProtection kombinuje dvě špičkové bezpečnostní technologie GFI, které umožňují zachytit více než 99 % spamů s nízkou úrovní falešných pozitiv a využívat více antivirových jader s cílem eliminovat rizika spojená se škodlivým kódem obsaženým v elektronické poště.

 

Aby pomohla SMB společnostem chránit jejich sítě a intelektuální vlastnictví před e-mailovými hrozbami, posílila verze GFI MailEssentials 2012 UnifiedProtection své anti-spamové a anti-phishingové funkce o kontrolu obsahu a detekci virů. Nově jsou součástí GFI MailEssentials 2012 také antivirová jádra GFI VIPRE a Bitdefender. Pro vyšší ochranu mohou administrátoři rovněž licencovat další antivirová jádra od dodavatelů Kaspersky Lab, McAfee a Norman. Integrací robustní virové detekce do GFI MailEssentials mají administrátoři možnost zavést ucelené, snadno použitelné řešení pro zabezpečení podnikové elektronické pošty řízené z jediného intuitivního webového dashboardu s novým grafickým vzhledem.Stávající zákazníci GFI MailEssentials budou moci snadno upgradovat na verzi GFI MailEssentials 2012 UnifiedProtection a využívat stejně spolehlivé spamové detekce společně s výhodami  antivirového produktu GFI VIPRE.

 

Více o řešení GFI MailEssentials 2012 UnifiedProtection se dozvíte na www.gfi.cz/exchange-server-antispam-antivirus/.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení