Menu

Gopas otevírá Vývojářskou školu

30.06.2014 14:06 | Michal Bareš + Přidat komentář
Gopas otevírá Vývojářskou školu

Gopas otevírá Vývojářskou školu | foto: CHIP

Počítačová škola Gopas přichází s novinkou pro ostřílené vývojáře, kteří sice mohou být mistry svého oboru, ale často nedokáží plně využít všech možností, které jim moderní programovací prostředí nabízí. 

web-logo-vyvojarska-skola-1-nahled Tempo vývoje informačních technologií je neúprosné a to znamená i potřebu zvyšování znalostní báze programátorů a IT profesionálů. Zaneprázdněnost programátorů běžnými denními úkony a termíny je ale vysoká, z čehož plyne nedostatek času na další rozvoj znalostí či vzdělávání. Velmi častá je situace, kdy vývojáři používají tu nejnovější verzi .NET Frameworku 4.5 a Visual Studio 2013, ale kód píší shodným způsobem jako v .NETu 2.0 a Visual Studiu 2005. Vzniklou propast mezi znalostmi programátorů, schopnostmi .NETu a prostředky, které vývojáři ve velké míře používají, řeší Vývojářská.škola.cz. Unikátní projekt Počítačové školy Gopas a Michala Altaira Valáška byl slavnostně oznámen na 12. ročníku největší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2014.

Cílem projektu je upgrade programátorských znalostí, který firmám přinese ekonomickou úsporu, zvýšení efektivity a pracovní výkonnosti programátorů. Vývojáři si z jednotlivých seminářů a kurzů odnesou hlubší znalosti dané problematiky a konkrétní způsoby usnadnění práce při programování ASP.NET aplikací. Vývojářská.škola.cz nabízí programátorům několik forem vzdělávání a zahrnuje například následující témata: „URL routing, bundling a minifikace JS a CSS“, „Pokročilejší konstrukce v C#“ nebo „O/R mapper aneb Proč se to nemaže na chleba“.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení