Menu
CHIP Speedtest

Monitory, se kterými získáte nový pohled na produktivitu

11.05.2018 14:16 | Milan Loucký
Monitory, se kterými získáte nový pohled na produktivitu

Společnost MMD uvádí na trh nový 21,5palcový Full HD monitor Philips nabitý technologiemi. Ten má ale i svého většího 23,6palcového bráchu.

Díky své výbavě nabízí nový Philips 221B8 živé barvy a ostré detaily pro maximální pohodu v průběhu pracovního dne. A pokud je potřeba větší zobrazovací plochu, pomůže nový Philips 243S5, který kombinuje efektivitu 23,6palcového Full HD panelu a přívětivost k životnímu prostředí.

Nový Philips 221B8 je Full HD monitor, který nabízí technologií SmartImage, která nepřetržitě analyzuje dění na monitoru a podle toho upravuje jeho výkonové parametry. Uživatel má možnost zvolit si některý z přednastavených profilů – Kancelář, Fotky, Film, Hry a další a nechat SmartImage vyladit kontrast, saturaci nebo jas pro co nejlepší kvalitu obrazu pro používanou aplikaci. Navíc je k dispozici speciálně vyvinutý šetřící mód, pro snížení spotřeby energie při udržení kvality obrazu.

21,5palcový TFT LCD panel je vybaven i Flicker-free W-LED podsvícením pro rovnoměrný jas a snížení únavy očí. Technologie SmartContrast pak automaticky upravuje barevné podání laděním kontrastu pro poskytnutí co nejvěrnějších barev při sledování filmů, hraní her nebo při prohlížení fotografií. A pro dlouhodobou péči o zrak uživatelů je monitor vybaven technologií Philips LowBlue Mode, která omezuje objem krátkovlnného modrého světla produkovaného LCD monitorem. Pomáhá tak předcházet poškození zraku uživatele.

philips-221b8lheb-ljeb-ftr-rflx Druhým uváděným monitorem je model Philips 243S5, který nabízí skvělou kvalitu obrazu, a to díky svému bezrtuťovému TFT LCD panelu se SmartContrast technologií.

Podpora různých typů připojení je dnes již nutností. Z tohoto důvodu jsou oba monitory vybaveny kompletní sadou digitálních a analogových konektorů – DVI-D, HDMI a VGA. Model 221B8 je navíc vybaven také DisplayPortem 1.2. Monitory jsou také vybaveny konektorem pro sluchátka a 2W stereo reproduktory.

Philips 243S5 bude na trhu k dispozici koncem května, a Philips 221B8 bude dostupný v červnu 2018 s cenou začínající na 3529 Kč (139 eur).

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání