Menu
CHIP Speedtest

Software dělá z multifunkcí OKI chytrá zařízení

09.08.2019 15:07 | Michal Bareš

Softwarová sada Sendys rozšiřuje schopnosti tiskáren OKI a usnadňuje správu dokumentů

Sendys Explorer , nový software pro uživatele multifunkčních tiskáren OKI, umožňuje digitalizovat a spravovat dokumenty, vzdáleně řídit tiskové úlohy, zlepšit zabezpečení, a navíc i snížit objem vytištěných stránek.

Softwarová sada pomáhá ve firmách lépe kontrolovat tiskárny i zpracovávané dokumenty. Nástroj umožňuje vzdáleně v reálném čase zobrazovat stav každé tiskárny i multifunkční tiskárny a spravovat ji. Nechybí možnost odesílat dokumenty do celé řady úložišť včetně Dropbox, OneDrive, Google Drive a SharePoint. Aplikace také zajišťuje bezpečnou správu tiskového výstupu a umožňuje digitalizaci dokumentů pomocí nejmodernější technologie OCR.

Chytré multifunkce podobně jako smartphony umožňují instalaci softwarových aplikací. Samozřejmě že umí tisknout a skenovat kvalitně a s nízkými náklady, ale jejich výhody pro efektivnější práci v kanceláři dnes spočívají v pokročilých možnostech softwaru. Mezi nejprodávanější chytré multifunkce patří model OKI MC563dn, která se dá pořídit již okolo 10 tisíc korun.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.


Komerční sdělení