Menu
CHIP Speedtest

Varta 2-In-1 Powerpack and Charger

17.09.2015 11:17 | Michal Bareš
Varta 2-In-1 Powerpack and Charger

Pokud občas řešíte problém nabíjení AA baterií a pravidelně potřebujete na cestách nabíjet telefon, tablet, MP3 nebo GPSku, řešení nabízí tato novinka od Varty.

Padesátigramový mobilní zdroj 2-In-1 Powerpack and Charger s rozměry 9 x 6,8 x 2 cm nejen že nabije čtyři kusy AA NiMH baterií po připojení k počítači či USB nabíječce, ale poslouží i jako mobilní zdroj pro dalších zařízení. Jednoduše do ní stačí vložit čtyři AA baterie, a ty se stanou zdroje energie. Z nich je pak možné nabíjet např. mobilní telefon, tablet, GPS nebo například MP3 přehrávače a to díky integrovanému USB konektoru. Snadno tak doplníte energii mobilnímu telefonu na výletě, dovolené nebo třeba chatě, aniž byste potřebovali přístup k elektrické zásuvce. Navíc je pouze na vás jestli využije jednorázové alkalické baterie (které sežene snadno i v cizině) nebo využijete nabíjecí baterie, které můžete v Powerpacku rovněž nabít. O stavu vložených baterií a nabíjení informují čtyři stavové diody. S přiloženými alkalickými bateriemi Varta High Energy dodáte až 7 hodin volání (testováno s iPhone 5). Balení krom zmíněných baterii Varta High Energy nechybí ani kvalitní USB kabel o délce 1 m. Majitele Apple potěší plná podpora standardu MF. Cena novinky je stanovena na 389 Kč.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání