Menu

Headsety a sluchátka

05.02.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nový sortiment se značkou Verbatim

Headsety a sluchátka: nový sortiment se značkou Verbatim

Společnost Verbatim, známá především, jako výrobce záznamových médii rozšířila svoji nabídku o headsety a sluchátka. Po externích pevných discích, USB flash discích a myších tak nabízí další sortiment. Uvádí na trh tři headsety pro VoIP (Voice over Internet Protocol) telefonii a dále řadu osmi sluchátek ve třech různých designech. Všechny modely jsou již k dostání v obchodech; headsety pořídíte za ceny od 339 Kč do 739 Kč, zatímco sluchátka stojí od 169 Kč do 339 Kč.

Nové headsety od Verbatimu jsou vhodné pro internetovou telefonii prostřednictvím Skype, MSN a jiných poskytovatelů. Model „Neck Band Multimedia Headphones" je lehký a nosí se za hlavou. Hráči mohou využít model „USB Multimedia Headphones". S pomocí ovládacího modulu lze nastavit hlasitost nebo vypnout mikrofon.

Osm nových sluchátek, které Verbatim uvádí na trh, se dodává ve třech různých variantách: „SecureClip", „Flexi Hook" a „Sound Isolating". Sluchátka „SecureClip". Sluchátka typu "Flexi Hook" nabízejí individuálně nastavitelná ramena zajišťující stabilní polohu za ušima i při sportovních aktivitách jako je běh či jízda na kole.

Zdroj: Verbatim

Pavel Trousil

 


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení