Menu

Herní Alienwary s procesory Intel Ivy Bridge

30.04.2012 13:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová generace mobilních procesorů Intel Ivy Bridge ještě není zdaleka na trhu a firmy již začínají oznamovat notebooky, které jimi budou osazeny. Dell například uvádí novou generaci herních speciálů Alienware. Musíme si ale počkat do července.

Notebooky z řad M14x, M17x a M18x nabídnou kompatibilitu s novými procesory Intel třetí generace a výkonnými grafickými kartami NVIDIA a AMD. Díky zvukovým kartám Creative Sound Blaster a reproduktorům od značky Klipsch poskytnou ještě lepší prostorový zvuk. Značka Alienware si získala přízeň nadšenců do počítačových her po celém světě díky svému nekompromisnímu výkonu a nezaměnitelnému designu.

Všechny tři inovované řady jsou plně kompatibilní s procesory Intel třetí generace. Pochlubit se mohou také využitím Intel Turbo Boost 2.0 technologie pro optimální řízení výkonu. Nechybí ani porty HDMI 1.4, USB 3.0 a Bluetooth 4.0 pro rychlý přenos dat, možnost 3D zobrazení, přehrávání disků Blu-ray nebo ozvučení od společnosti Klipsch s kvalitním subwooferem.

Alienware M14x přináší ideální vyvážení výkonu a mobility pro hráče, kteří často cestují, a nechtějí trávit čas neustálým hledáním napájecí zásuvky. S osmičlánkovou baterií váží notebook méně než 3 kilogramy a nabízí možnost Dual Drive konfigurace, až 16 GB operační paměti či grafickou kartu NVIDIA GeForce GT 650M s rychlými paměťmi GDDR5 – nejvýkonnější kartu dostupnou pro 14palcový notebook.

Alienware M17x poskytne všem hráčům bohaté herní zážitky díky pokročilým multimediálním technologiím. Na výběr budou grafické karty NVIDIA i AMD a až 32 GB operační paměti. Pro dokonalé zobrazení je k dispozici 17,3palcový WideFHD WLED displej s frekvencí 120Hz a možností 3D. Uši hráčů potěší THX 3D prostorový zvuk. M17x je jedním z prvních notebooků v galaxii, který nabízí grafickou kartu AMD Radeon HD 7970M. K dispozici jsou také karty NVIDIA GeForce 660M a 675M osazené rychlými GDDR5 paměťmi.

Alienware M18x je vlajková loď portfolia Alienware. Tento titán mezi notebooky nabídne výkon, který si ničím nezadá se stolními herními počítači. V konfiguraci se dvěma kartami NVIDIA GeForceGTX 675M nabízí 200 W grafického výkonu a 4 GB rychlých GDDR5 pamětí. Dostupná bude také varianta s dvojicí karet AMD Radeon HD 7970M. Na rozměrné 18,4palcové obrazovce si uživatelé vychutnají obraz v plném HD rozlišení. O rychlý chod a dostatečný prostor pro nejnovější hry se postará 750GB SATA disk se 7200 otáčkami za minutu. Zákazníci budou mít také možnost volby až trojice 256GB rychlých SSD disků.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení