Menu
CHIP Speedtest

Herní Alienwary s procesory Intel Ivy Bridge

30.04.2012 13:59 | Redakce Chip
Nová generace mobilních procesorů Intel Ivy Bridge ještě není zdaleka na trhu a firmy již začínají oznamovat notebooky, které jimi budou osazeny. Dell například uvádí novou generaci herních speciálů Alienware. Musíme si ale počkat do července.

Notebooky z řad M14x, M17x a M18x nabídnou kompatibilitu s novými procesory Intel třetí generace a výkonnými grafickými kartami NVIDIA a AMD. Díky zvukovým kartám Creative Sound Blaster a reproduktorům od značky Klipsch poskytnou ještě lepší prostorový zvuk. Značka Alienware si získala přízeň nadšenců do počítačových her po celém světě díky svému nekompromisnímu výkonu a nezaměnitelnému designu.

Všechny tři inovované řady jsou plně kompatibilní s procesory Intel třetí generace. Pochlubit se mohou také využitím Intel Turbo Boost 2.0 technologie pro optimální řízení výkonu. Nechybí ani porty HDMI 1.4, USB 3.0 a Bluetooth 4.0 pro rychlý přenos dat, možnost 3D zobrazení, přehrávání disků Blu-ray nebo ozvučení od společnosti Klipsch s kvalitním subwooferem.

Alienware M14x přináší ideální vyvážení výkonu a mobility pro hráče, kteří často cestují, a nechtějí trávit čas neustálým hledáním napájecí zásuvky. S osmičlánkovou baterií váží notebook méně než 3 kilogramy a nabízí možnost Dual Drive konfigurace, až 16 GB operační paměti či grafickou kartu NVIDIA GeForce GT 650M s rychlými paměťmi GDDR5 – nejvýkonnější kartu dostupnou pro 14palcový notebook.

Alienware M17x poskytne všem hráčům bohaté herní zážitky díky pokročilým multimediálním technologiím. Na výběr budou grafické karty NVIDIA i AMD a až 32 GB operační paměti. Pro dokonalé zobrazení je k dispozici 17,3palcový WideFHD WLED displej s frekvencí 120Hz a možností 3D. Uši hráčů potěší THX 3D prostorový zvuk. M17x je jedním z prvních notebooků v galaxii, který nabízí grafickou kartu AMD Radeon HD 7970M. K dispozici jsou také karty NVIDIA GeForce 660M a 675M osazené rychlými GDDR5 paměťmi.

Alienware M18x je vlajková loď portfolia Alienware. Tento titán mezi notebooky nabídne výkon, který si ničím nezadá se stolními herními počítači. V konfiguraci se dvěma kartami NVIDIA GeForceGTX 675M nabízí 200 W grafického výkonu a 4 GB rychlých GDDR5 pamětí. Dostupná bude také varianta s dvojicí karet AMD Radeon HD 7970M. Na rozměrné 18,4palcové obrazovce si uživatelé vychutnají obraz v plném HD rozlišení. O rychlý chod a dostatečný prostor pro nejnovější hry se postará 750GB SATA disk se 7200 otáčkami za minutu. Zákazníci budou mít také možnost volby až trojice 256GB rychlých SSD disků.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení