Menu

Herní designový notebook Lenovo Legion

23.05.2018 09:37 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní designový notebook Lenovo Legion

Herní designový notebook Lenovo Legion | foto: CHIP

Dnešní hráči počítačových her mají na svá zařízení jen ty nejvyšší nároky, a to nejen na výkon, ale i na design.

Lenovo jejich volání vyslyšelo a přichází se třemi zbrusu novými barevnými kombinacemi notebooku Legion Y520, které lépe vyjádří osobnost každého herního fajnšmekra. Vyberte si ultimátní černou, elegantní zlatou nebo rudě červenou a posuňte svůj herní zážitek o level výš.

Díky ultravýkonnému procesoru a velké operační paměti vás nikdy nenechá na holičkách během finálového závodu či klíčové bitvy. Samozřejmostí je čistý prostorový zvuk a velký displej s vysokým kontrastem. Bitvu nebo průzkum území nepřítele si pak můžete doladit programovatelnou vícebarevnou klávesnicí.

Pozornost každého v místnosti tentokrát neupoutá pouze plynulost hry a skvělý obraz, ale nově i osobitý design. Příznivce tradice nejvíce nadchne černá varianta bez rušivých prvků. Sytě červená mluví sama za sebe a trojici pak doplňuje i elegantní černo-zlatá varianta.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení