Menu

Herní headset Trust GXT 363 s prostorovým 7.1 zvukem a podsvícením

14.12.2015 22:59 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Herní headset Trust GXT 363 s prostorovým 7.1 zvukem a podsvícením

Herní headset Trust GXT 363 s prostorovým 7.1 zvukem a podsvícením | foto: CHIP

Nový produkt od Trust Gaming nabízí prostorový zvuk, výkonné 50mm měniče a výrazné podsvícení

Herní headset s velmi pevnou konstrukcí je černo-modré barvy s pochromovanými doplňky ve tvaru „T“. Plastové provedení má matnou povrchovou úpravou připomínající broušený kov. Nevšední design dokreslují modře podsvícené mušle a mikrofon. Pohodlnost při nošení zajišťují velké polstrované náušníky i měkký hlavový most.

Headset je plně nastavitelný. V klasické flexibilní konstrukci jezdících náušníků je ocelové vyztužení. Sluchátka disponují výkonnými aktivními 50mm měniči s vibračními basy, reprodukujícími kvalitní 7.1 prostorový zvuk, a pohyblivým neodnímatelným mikrofonem.

Připojení je řešeno pomocí USB konektoru. Na 3 metry dlouhém opleteném kabelu je umístěno ovládání hlasitosti s funkcemi rychlého ztlumení zvuku, ztlumení mikrofonu, vypnutí podsvícení a tlačítko pro kontrolu vibrací ve dvou úrovních intenzity.

Trust GXT 363 7.1 Vibration Headset je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 2 499 Kč pro Českou republiku a 89,99 euro na Slovensku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení