Menu

Herní myš a klávesnice od Geniusu

27.06.2012 11:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Herní myš a klávesnice od Geniusu

Herní myš a klávesnice od Geniusu | foto: CHIP

Genius představil dvě nové herní periferie řady GX Gaming. Myš Maurus, určená pro hraní FPS stříleček, nabízí množství funkcí a individuálně nastavitelných tlačítek. Multimediální klávesnice Imperator je pak určena hlavně pro hráče MMORPG/RTS strategií. Myš Maurus se bude prodávat za 599 Kč vč. DPH a klávesnice Imperator za 699 Kč vč. DPH.

 

Myš Maurus umožňuje nastavit citlivost snímání povrchu v rozmezí od 450 do 3500 dpi. Senzor pro ovládání rychlosti myši je součástí vnitřní paměti myši a podle výrobce pracuje s odezvou 1 ms. Plynulý a stabilní přenos signálu zajišťuje pletený kabel s pozlaceným USB konektorem.

Myš je dále vybavena citlivými spínači OMROM s očekávanou životností osm milionů kliků. Maurus také obsahuje uživatelské rozhraní Scorpion, pomocí nějž si hráč může naprogramovat tlačítko pro bleskové využití makra. Scorpion také umožňuje přístup k nastavení jednotlivých tlačítek a dalšímu pokročilému nastavení. Myš s hmotností 125 gramů a rozměry 105 x 80 x 37 mm disponuje ergonomickým designem s protiskluzovou pogumovanou vrstvou.

Hlavní výhodou herní klávesnice Imperator je množství snadno dosažitelných příkazů pomocí šesti postranních programovatelných kláves pro přiřazení až 18 různých maker. Klávesnice je rozdělena do několika bloků a nabídne profilové klávesy pro různé nastavení klávesnice, integrovaný čip proti zahlcení příkazy a herní režim, který deaktivuje Windows klávesu. Hlavní blok je pokryt písmeny v klasickém rozložení a slouží k základnímu psaní textů. Vedlejší numerický blok je určen pro snadné psaní číslic. Pro další ovládání slouží navigační klávesy. Klávesnice nabízí sadu sedmi tlačítek určených pro snadnou obsluhu multimédií, šest makro kláves a tři profilové klávesy. K počítači se připojuje pomocí USB kabelu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení