Menu

Herní smartphone Asus ROG Phone II

04.09.2019 17:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní smartphone Asus ROG Phone II

Herní smartphone Asus ROG Phone II | foto: CHIP

IFA 2019: Asus na výstavě IFA představil inovovanou verzi svého herního smartphonu ROG Phone. Nabízí ohromný výkon, 120Hz displej, velkou baterii a dodává se k němu množství doplňků.

Vysloveně herních smartphonů není mnoho a Ausu se v této kategorii daří. Teď přichází s novou verzí telefonu ROG Phone II. Ten je založen na výkonném procesoru Snapdragon 855 Plus a má skvělou výbavu. AMOLED displej s úhlopříčkou 6,6“ má frekvenci 120Hz, barevnou věrnost delta E < 1, dobu odezvy 1 ms a podporuje HDR, což jsou parametry známé z herních monitorů a ne z mobilů. Také na baterii v Asusu nešetřili – její kapacita je 6000 mAh. Pokud se smartphone začne přehřívat, ke slovu přijde speciální chladicí systém.

20190904-143736-nahled

Prodávat se bude ve dvou variantách a to se 128 GB RAM a 512 GB flash paměti za 899 eur a ještě ve verzi Ultimate Edition s 1TB flash pamětí a rychlejším LTE v tmavé matné barvě za 1199 er. K dispozici je i příslušenství, jako například dokovací stanice Twinviwe dock II s dalším displejem, chladicí podložkou a joysticky.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení