Menu

Hornbach zavádí ve svých prodejnách bezplatné wi-fi připojení

10.12.2014 04:41 | Karel Kovar + Přidat komentář
Hornbach zavádí ve svých prodejnách bezplatné wi-fi připojení

Hornbach zavádí ve svých prodejnách bezplatné wi-fi připojení | foto: CHIP

Společnost Hornbach zdokonaluje od prosince 2014 zákaznický servis a jako první obchod svého typu zavádí v České republice a na Slovensku bezplatné wi-fi připojení pro všechny nakupující. 

Zákazníci nyní mohou přímo v prodejnách Hornbach surfovat na internetu ve svých chytrých telefonech, tabletech i dalších přístrojích zcela zdarma. Hornbach poskytuje službu bezplatného wi-fi všem zákazníkům jako první síť marketů v segmentu DIY v České republice a na Slovensku. „HORNBACH WIFI“ je k dispozici ve dvou verzích, obě připojení jsou pro nakupující zdarma. První z nich je bez registrace a zákazníkům nabídne aktuální sortimentní katalogy, jasné návody pro různé projekty, online porovnávání cen, informace o předváděcích akcích nebo kanál HORNBACH YouTube. Bezplatnou registrací pomocí telefonního čísla pak nakupující získají přístup také k ostatním stránkám na internetu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení