Menu

HP dá za starou tiskárnu 500 Kč a ekologicky ji zlikviduje

01.03.2011 11:27 | Redakce Chip + Přidat komentář
HP dá za starou tiskárnu 500 Kč a ekologicky ji zlikviduje

HP dá za starou tiskárnu 500 Kč a ekologicky ji zlikviduje | foto: CHIP

Společnost HP spouští ve spolupráci s řetězci Datart a Electroworld kampaň „Nová za starou“, během které mohou zákazníci vrátit svou starou tiskárnu a ušetřit 500 Kč při nákupu nové inkoustové tiskárny HP. Tiskárny budou ekologicky recyklovány firmou REMA. Kampaň odstartuje 1. března a potrvá až do 30. dubna.

Slevu na novou tiskárnu získá každý zákazník, který odevzdá starou tiskárnu jakékoli značky a technologie k recyklaci, a to na pobočkách obchodních řetězců Elektroworld a Datart v České republice. Na základě toho získá slevu na nákup nové inkoustové tiskárny HP (s výjimkou modelu HP Deskjet 2050).

 

Základní informace o kampani „Nová za starou“, pravidla akce a seznam prodejen, na kterých bude akce probíhat, naleznete na www.hp.cz/novazastarou.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení