Menu

HP ProLiant Generation 8 (Gen8) - vyšší výkon a automatizace

05.06.2012 06:46 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost HP rozšířila portfolio nové generace produktů řady HP ProLiant Generation 8 (Gen8) o nové servery, které nabízejí vyšší výkon, jednodušší správu a spolehlivější dostupnost.

Větší výpočetní možnosti

Řada HP ProLiant Gen8 má obsahovat nejmodernější servery založené na nových procesorech AMD Opteron 6200 Series, Intel Xeon E5-2400 a Intel Xeon E5-4600.

HP nyní nabízí následující nové rackové servery HP ProLiant Gen8 a blade servery s procesorem Intel Xeon E5-2400:

  • HP ProLiant DL360e Gen8: jednorackový (1U) univerzální server se zvýšenou možností servisu, vhodný pro široké spektrum malých, středně velkých i rozsáhlých organizací.
  • HP ProLiant DL380e Gen8: dvourackový (2U) server zajišťující vyšší výkon i úložnou kapacitu pro aplikace datových center.
  • HP ProLiant ML350e Gen8: rozšiřitelný dvouprocesorový (2P) tower systém nabízející špičkový výkon podnikové úrovně, vhodný zejména pro odloučená pracoviště a pobočky firem.
  • HP ProLiant BL420c Gen8: blade server určený převážně pro středně velké subjekty a ekonomicky smýšlející zákazníky, kterým nabízí pokročilou správu náročných aplikací, vyžadujících vysokou dostupnost a výkon.

HP navíc přidalo podporu procesorů AMD Opteron 6200 do těchto modelů HP ProLiant Gen8:

  • HP ProLiant DL385p: výkonný 2U rack server pro virtualizační, databázové a další procesy vyžadující maximální výpočetní výkon.
  • HP ProLiant BL465c Gen8: první blade server s 2 000 jádry v rámci jednoho racku, určený pro virtualizaci, databáze a náročné úlohy.

Řada HP ProLiant bude rovněž rozšířena o podporu procesorů Intel Xeon E5-4600 a dočká se nové konstrukce zaměřené na vysokou hustotu pro blade i rack servery. První takové modely budou v prodeji během léta letošního roku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení