Menu

HP uvádí mobilní multifunkční zařízení

12.06.2012 11:22 | Redakce Chip + Přidat komentář
Přenosná kombinace tiskárny a skeneru přichází na trh pod modelovým označením HP Officejet 150 Mobile All-in-One. Podle výrobce je prvním mobilním multifunkčním zařízením na světě. HP bohužel v tiskové zprávě zapomnělo zmínit takové drobnosti, jako jsou rozměry a hmotnost.

HP Officejet 150 Mobile All-in-One se má prodávat za doporučenou koncovou cenu 9 990 Kč vč. DPH. Již tato zpráva značí, že prodeje této mašinky budou spíše marginální. Podle dostupných obrázků bude integrovaná tiskárna pracovat se dvěma inkoustovými kartridžemi, tedy s černou a sdruženou CMY. Podle výrobce má schopnost pracovat na integrovanou baterii, pomocí níž má prý zvládnout vytisknout až 500 stran. Udávaná rychlost tisku se pohybuje na 22 černobílých a 18 barevných stranách za minutu. Díky integrovanému Bluetooth adaptéru dokáže tiskárna pracovat i s mobilními telefony.

Tisková zpráva bohužel neobsahuje žádné další technické detaily. Naštěstí existuje Google, kde se píše, že tiskové rozlišení zařízení je 600 x 600 dpi, skener snímá s optickou přesností 600 ppi. Rychlost skenování je při 200 ppi a černobílém režimu 1,7 strany za minutu, v barevném 200ppi rozlišení pak zvládne zpracovat 0,9 strany za minutu. Tiskárna je kromě Bluetooth vybavena jedním USB 2.0 portem, čtečkou paměťových karet (SD, MMC) a PictBridge. Nemá tedy Wifi. Ovládání je realizováno pomocí 6cm barevného dotykového displeje.

Rozměry zařízení jsme dohledali též. Officcejet 150 Mobile měří 35 x 17 x 9 cm a váží 2,9 kg (s baterií 3,1 kg).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení