Menu

HP Z1: pracovní stanice v 27“ All-in-one balení

21.04.2012 22:41 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost HP začíná v České Republice a na Slovensku prodávat novou pracovní stanici Z1. Sestava je osazena procesory Intel Xeon, grafikou Nvidia Quadro a celá je uložena do All-in-one skříně s 27“ IPS displejem o rozlišení 2 560 x 1 440 bodů.

Pracovní stanice Z1 je určena hlavně designérům a profesionálům pracujícím v oblasti digitálních médií a zábavy. O rychlé zpracování obrazu i o výkonný rendering se stará tandem procesoru Intel Xeon a výkonné grafiky Nvidia Quadro. Stanice je důkladně testována a certifikována z hlediska kompatibility s nejčastěji používanými grafickými a multimediálními aplikacemi. Ceny aktuálně dostupných skladových konfigurací začínají na 33 900 Kč bez DPH.

Pracovní stanice byla vyvinuta tak, aby spojovala pohledný design s vysokým výkonem a možností jednoduchého upgradu paměti a dokonce výměny pevného disku nebo grafické karty. Upgrade či výměnu těchto komponent lze realizovat bez šroubováku. Ve výbavě stanice Z1 nechybí integrovaná optická mechanika, čtečka paměťových karet, port DisplayPort pro připojení druhého monitoru nebo jiného videozařízení, dvojice USB 3.0 portů (plus sedm portů USB 2.0), FireWire a integrované reproduktory se subwooferem. Komunikaci s okolím zajišťuje LAN konektor i integrovaný Wi-Fi a Bluetooth adaptér.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení