Menu

Hrající žárovka Awox Striim Light

15.07.2014 15:02 | Michal Bareš + Přidat komentář
Hrající žárovka Awox Striim Light

Hrající žárovka Awox Striim Light | foto: CHIP

Na trhu se objevila originální kombinace LED žárovky a reproduktoru. „LEDuktor“ AwoX Striim Light stačí pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi propojit s přehrávačem v počítači nebo tabletu a můžete si pouštět hudbu například v koupelně. 

hrajici-zarovka-awoxlight-wifi-foto-zdroj-audioprocz2-nahled

AwoX Striim Light

Chcete poslouchat svojí oblíbenou hudbu i tam, kam nechcete nebo nemůžete přenášet přehrávač? Nebo chcete překvapit linoucí se hudbou, když nebude vidět žádný reproduktor? Pak zkuste originální řešení – energeticky úspornou LED žárovku s integrovaným reproduktorem AwoX Striim Light. Použít ji můžete například v koupelně, kterou naplní nejen intimním osvětlením, ale i romantickou hudbou.

„AwoX Striim Light stačí umístit do jakékoliv standardní lampy, lampičky nebo světla a pomocí technologie Bluetooth nebo Wi-Fi propojit s přehrávačem, počítačem, chytrým telefonem nebo tabletem,“ říká Ondřej Žatečka ze společnosti Audiopro, která do ČR hrající žárovky dováží. Pak si můžete užívat svou hudbu bez nutnosti přenášet objemnější přehrávač. Variantu AwoX Striim Light Wi-Fi lze navíc ovládat pomocí aplikace AwoX StriimCONTROL pro Android, iOS, MAC i Win PC.

hrajici-zarovka-awoxlight-foto-zdroj-audioprocz4-nahled

AwoX Striim Light

Parametry a specifikace AwoX Striim Light / AwoX Striim Light Wi-Fi:

Druh svítidla:  LED / LED

Patice: E27 / E27

Spotřeba: 23 W / 25 W

Barevná teplota: 3 000 K / 2800 K

Světelný tok: 475 lm / 475 lm

Celkový výkon sestavy: 21 W / 21 W

Hmotnost: 680 g / 680 g

Cena na Kreatek.cz: 2 772 Kč / 4 164 Kč

http://www.kreatek.cz/…imlight.html

http://www.kreatek.cz/…ht-wifi.html

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení