Menu

„Hry pro každého“

27.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nový speciál právě v prodeji!

Nový speciál „Hry pro každého" právě v prodeji!„Hry pro každého“

Tento speciál není prvním, který pod tímto názvem vydáváme, přesto se ale od těch předchozích poměrně zásadně liší. Tentokrát jsme se rozhodli představit Vám videohry jako životní styl. Styl, jehož základ spočívá v postoji, že nikdo z nás není nikdy příliš starý a že lidé, kteří se dokážou v každém věku dobře bavit, mají mnohem zábavnější a jednodušší život než ti, kteří se berou příliš vážně.

V časopise se Vám snažíme ukázat hry přesně takové, jaké jsou. Jsou mezi nimi tituly dobré i špatné, vážné i vtipné a násilné i mírumilovné. Nenasazujeme si růžové brýle a netvrdíme, že by jste měli od rána do večera sedět u počítače. Na druhé straně vám ale nebudeme tvrdit, že hry jsou nebezpečné. S hrami se to má přesně tak, jako v životě se vším, a když je berete s mírou, dokážou vám nabídnout neopakovatelné chvíle zábavy, které vám žádné jiné pasivní médium nemůže poskytnout. Uvnitř tohoto časopisu se dozvíte, jak na to. A navrch přidáváme ještě několik článků, které vám předvedou videohry a lidi, kteří je hrají, v trochu jiném světle, než v jakém je občas vidíte v televizním zpravodajství. Možná i vy se pak přidáte k našemu obálkovému výkřiku - „Všichni milujeme videohry!".

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení