Menu
CHIP Speedtest

Logitech G je nová bezdrátová herní myš

04.06.2018 18:29 | Milan Loucký
Logitech G je nová bezdrátová herní myš

Bezdrátová herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED nové generace nabízí hráčům bezdrátovou technologii LIGHTSPEED, snímač HERO (High Efficiency Rated Optical) a osvědčený design.

Myš Logitech G305 využívá exkluzivní bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED pro hraní s rychlejší odezvou než u většiny drátových myší. Navíc je vybavena revolučním snímačem Logitech G HERO, který dokáže dosáhnout vyššího výkonu při 10krát nižší spotřebě energie než u předchozí generace myší. S Logitech G305 už není důvod, proč byste museli hrát připoutaní překážejícím kabelem k počítači.

S myší Logitech G305 můžete hrát na špičkové úrovni díky prvotřídnímu snímači HERO. Tento snímač má neuvěřitelně nízkou spotřebu energie, vysokou rychlost snímání 400 IPS a rozlišení až 12 000 DPI bez akcelerace a vyhlazování. Vestavěná ultra rychlá bezdrátová technologie LIGHTSPEED s rychlostí odezvy 1 ms, plně optimalizovaným bezdrátovým přenosem a mimořádnou spolehlivostí umožňuje reagovat na herní situace pohotověji než s běžnou drátovou myší a svádět i nejnáročnější souboje.

Extrémně nízká spotřeba energie snímače HERO zaručuje, že baterie vydrží překvapivě dlouho. V režimu maximálního výkonu s rychlostí odezvy 1 ms můžete s jedinou AA baterií hrát nepřetržitě až 250 hodin. Pro prodloužení výdrže baterie až na devět měsíců můžete přepnout pomocí programu Logitech Gaming Software (LGS) do pomalejšího úsporného režimu s rychlostí odezvy 8 ms.

I když je myš Logitech G305 napěchována špičkovými technologiemi, není velká ani těžká. Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení a mimořádně účinnému využití energie baterie je mechanicky odolná, ale přesto kompaktní, a váží pouhých 99 gramů, aby se s ní dalo rychle a přesně manipulovat. Logitech G305 se hodí pro hraní doma na stolním počítači i pro herní turnaje na notebooku. Vyrábí se v černé a bílé barvě.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED bude být k dostání v červnu 2018 v České republice za doporučenou maloobchodní cenu 1659 Kč.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání