Menu
CHIP Speedtest

Zakřivený herní monitor Agon poprvé na turnaji IEM Katowice 2018

20.02.2018 11:06 | Milan Loucký
Zakřivený herní monitor Agon poprvé na turnaji IEM Katowice 2018

Na letošním turnaji Intel Extreme Masters, který se uskuteční v polských Katovicích, představí AOC nejširší sestavu herních monitorů, jaká se na podobných akcích ještě neobjevila.

Očekávaných více než 100 000 návštěvníků bude mít možnost poprvé naživo vyzkoušet nový, kompletně černý, zakřivený herní speciál AGON AG352UCG8.

Již po jedenácté budou Katovice hostit fanoušky esportu ve dnech 24.–25. února na akci IEM Expo, na kterou naváže ve dnech 2.–6. března 2018 turnaj Intel Extreme Masters. Ten bude hostit 16 celosvětově nejlepších CS:GO týmů, které se utkají o lví podíl z masivní sumy 500 000 americký dolarů v cenách. Mezi nimi nebude chybět ani AOC sponzorovaný mezinárodní superteam G2 Esports, který již týdny trénuje na nejrychlejších herních monitorech AOC AG251FZ s 240 Hz a 1 ms dobou odezvy.

V přestávkách, mezi jednotlivými herními koly, mohou návštěvníci vyhledat stánek společnosti Alsen (stánek B2), která je partnerem AOC. Od 2.–6. března na něm budou k zastižení profesionálové z G2 pro krátký rozhovor a autogramiádu. Kromě toho, AOC společně s firmami Alsen, Komputronik a Corsair (stánek A7) připravují různé akce, na kterých můžou návštěvníci získat spoustu dárků, včetně herních monitorů AOC.

V průběhu dvou víkendů, naplněných esportem, budou návštěvníci svědky první veřejné prezentace nového zakřiveného monitoru AG3562UCG6 Black Edition a jeho obrovského 35palcového panelu. V akci bude na stánku Alsen (B2). Tento kompletně černý speciál přichází se 120Hz obnovovací frekvencí a UWQHD rozlišením 3440 x 1440 bodů. Díky zabudované podpoře G-Sync přináší monitor AG3562UCG6 Black Edition obraz v perfektní harmonii s grafickými kartami Nvidia, což eliminuje trhání a zpožďování obrazu. Užitečná extra výbava, jakou je AOC Flicker-free technologie, vysouvatelný držák na sluchátka a obrazová technologie AOC Shadow Control, dotváří zaměření tohoto nového přírůstku herní řady AGON na esport.

Oficiální uvedení na trh je naplánováno na květen 2018.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání