Menu

HTC One S z vlajkové řady výrobce jde dnes do prodeje!

01.06.2012 11:54 | Redakce Chip + Přidat komentář
Již dnes, v pátek 1. června, zahajuje společnost HTC prodej třetího modelu vlajkové řady HTC One S ve své pražské značkové prodejně. Telefon je k dispozici za zaváděcí cenu 13 499 Kč vč. DPH. V rámci limitované promoakce získá prvních padesát zákazníků společně se smartphonem luxusní sluchátka Beats Solo v hodnotě 4 500 Kč zdarma.

Další zájemci získají od společnosti HTC jako poděkování kredit do služby StickyGram.com, která umožňuje výrobu magnetek ze série vlastních fotografií. Navíc budou všichni majitelé, kteří si dnes zakoupí HTC One S na značkové prodejně v ulici Na Poříčí 24, zařazeni do fotosoutěže o letní dovolenou v hodnotě 50 000 Kč. Stačí, aby zaslali do 15. 6. tématickou fotografii ze svého HTC One S na určenou adresu. Porota složená ze zástupců společnosti HTC pak nejoriginálnější, nejvtipnější a nejzajímavější fotografii ocení cestovní zájezdem dle vlastního výběru. Ve volném prodeji u prodejců elektro bude HTC One S od 4.6.2012. Modely HTC One X se čtyřjádrovým procesorem a HTC One V s konstrukcí z jednoho kusu hliníku začala společnost prodávat v dubnu tohoto roku.

Telefon HTC One S společnost představila na mobilním veletrhu v březnu letošního roku. Novinka je určena především těm, kteří hledají nejnovější technologie v elegantním tenkém designu. Model HTC One S dosahuje díky nové technologii dílenského zpracování tloušťky pouhých 7,9 milimetrů. Tento rozměr řadí novinku na pozici nejtenčího telefonu v historii společnosti HTC. Telefon je vybaven 4,3 palcovým displejem s ochranou Corning Gorilla Glass, dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon, vylepšenou čočkou fotoaparátu se světelností F/2.4 a zvukovou technologií Beats Audio, která společně se sluchátky Beats razantně prohlubuje hudební zážitek.

České zastoupení společnosti HTC pravidelně zahajuje prodej vybraných telefonů na jediné evropské značkové prodejně HTC v Praze. První zařízení, které si mohli zákazníci zakoupit v promoakci s 50% slevou, byl HTC Desire HD v říjnu roku 2010. Fronta nedočkavých fanoušků se tehdy utvořila již 24 hodin před začátkem akce. Rekord však drží model HTC Evo 3D, na který netrpěliví fanoušci čekali více než 47 hodin.

Kompletní podmínky zahájení prodeje telefonu HTC One S jsou k dispozici na www.facebook.com/htcFansCzSk.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení