Menu

HTC představuje přírůstek do rodiny telefonů Desire

16.05.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost HTC představila multimediální telefon HTC Desire C. Nový model je postaven na operačním systému Android 4.0 (ICS). Spolu s vylepšenou verzí uživatelského prostředí HTC Sense 4, nabídne svým uživatelům širokou škálu integrovaných služeb. HTC Desire C je vybaven také technologií pro vylepšení zvuku Beats Audio.

HTC Desire C běží na 600MHz procesoru Snapdragon S1, má 4 GB interní paměti a nabízí 3,5 palcový HVGA displej s rozlišením 320x480 bodů. Tento model bude dostupný ve třech barevných variantách a to v bílé, červené a černé. Pořizování fotek a videí v HD kvalitě zajištuje 5megapixelový fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu. Fotky nebo videa z různých akcí a dovolené lze samozřejmě okamžitě snadno sdílet na sociálních sítích. Nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 4 přináší integraci s cloudovým úložištěm Dropbox. Majitelé Desire C získají bezplatně k dispozici 25 gigabajtů prostoru na dobu dvou let.

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonu HTC Desire C integrována napříč celým operačním systémem. Uživatelé získají lepší kvalitu poslechu nejen v hudebním přehrávači, ale i při sledování filmů, videí z YouTube nebo při hraní her. Telefon je vybaven také novým správcem hudebních souborů HTC Sync Manager. Ten umožňuje automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem pomocí kabelu i Wi-Fi bezdrátové sítě.

Telefon HTC Desire C bude dostupný od první poloviny června na pražské značkové prodejně HTC, v maloobchodní prodejní síti a u telefonních operátorů. Doporučená koncová cena je stanovena na 4 499 Kč. Model s NFC čipem bude dostupný na podzim 2012.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení