Menu

HTC Smart

07.01.2010 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
levné PDA

HTC Smart

Společnost HTC Corporation dnes odhalila chytrý telefon HTC Smart, který definuje novou kategorii snadno ovladatelných smartphonů dostupných lidem po celém světě. HTC Smart se dostane na evropský a asijský trh v průběhu jara.

HTC Sense pro každého

HTC Smart nabízí kompaktní design a obsahuje HTC Sense, která staví lidi do středu zájmu. Základem jsou tři principy: Udělej to po svém, Zůstaň nablízku a Objev nečekané. HTC Smart umožňuje přizpůsobit nastavení telefonu vlastním představám. Díky tomu jsou uživatelé rychle a snadno v kontaktu se svými přáteli, mají přístup k nejrůznějším sociálním sítím a bez problémů mohou obratem ruky volat a psát textové zprávy nebo e-maily.

Mobilní platforma Qualcomm Brew

HTC Smart využívá mobilní platformu Qualcomm Brew, populární mobilní operační systém, která umožňuje nabízet chytré telefony za přijatelnou cenu. Společnosti HTC nabízí možnost poskytovat funkce chytrých telefonů v širší škále přístrojů.

Vratislav Klega


 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení