Menu

Huawei Ascend P7 v prodeji

20.06.2014 10:58 | Josef Mika + Přidat komentář

Společnost Huawei začala na českém trhu s prodejem už dříve ohlášeného smartphonu Ascend P7. Ve volné distribuci je k dispozici v černé a bílé verzi za doporučenou maloobchodní cenu 9 990 Kč, v černé barvě ho nabízí i přímo operátor Vodafone.

Nový smartphone s podporou sítí 4G LTE, který byl oficiálně představen 7. května v Paříži, navazuje na model Ascend P6. Oproti svému předchůdci nabízí zlepšený výkon hardwaru i softwaru, konektivitu s podporou sítí 4G LTE, snazší ovládání a vylepšený design. Huawei Ascend P7 má 5“ displej s FullHD rozlišením, výkonný přední fotoaparát s výjimečným rozlišením 8MPx, 13MPx zadní fotoaparát, 16 GB interní paměti a nové uživatelské rozhraní Emotion UI 2.3. Ascend P7 se chlubí svou „štíhlostí“ pouhých 6,5 mm, díky které je nejštíhlejším LTE smartphonem na trhu.Huawei Ascend P7 poskytuje uživatelům výhodu focení i za slabého osvětlení díky BSI snímači 4. generace od společnosti Sony, technologii Image Signal Processor (ISP) a světelnosti objektivu f/2.0. Pro rychlé focení je k dispozici funkce Ultra Snapshot, která umí uvést fotoaparát do pohotovosti za 1,2 sekundy po dvojitém kliknutí na tlačítko ztlumení hlasitosti. Děje se tak intuitivně v zamčeném režimu, bez nutnosti zdlouhavého odemykání displeje.Ke snadnějšímu pořizování „selfie“ autoportrétů slouží přední fotoaparát s rozlišením 8MPx s nesférickou čočkou, který je vybavený panoramatickou funkcí pro focení panoramatických selfie a funkcí desetistupňové retuše obličeje. Uživatelé si mohou také nahrát selfie video, které je pak možné přehrávat v HD rozlišení 1080p. Potěší i funkce „Voice Photo“, která slouží ke snímání fotografií doprovázených 10sekundovým zvukovým záznamem, které mohou uživatelé následně nahrávat na sociální sítě. Kromě vylepšení fotoaparátu, umožňuje patentovaný Image Signal Processor (ISP) smartphonu od Huawei řídit celou řadu funkcí, které napodobují funkce digitálních zrcadlovek, například autofokus, vyvážení bílé a potlačení šumu.Výkonná 2500mAh lithium polymerová baterie je doplněna technologií pro úsporu energie. Ta navíc umožňuje uživatelům šetřit baterii tím, že vypíná libovolnou aplikaci, která běží na pozadí a zbytečně spotřebovává energii z baterie. Super úsporný režim umožňuje telefonu Ascend P7 zvolit nejvhodnější spotřebu energie tehdy, když se nabití baterie sníží pod 10 procent. Při zapnutí tohoto režimu se displej ztmaví a aktivní zůstanou pouze základní funkce telefonu, včetně hovorů a stránky kontaktů. Zbývajících 10 procent nabití baterie díky tomu vystačí na 24 hodin pohotovostního režimu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení