Menu

Huawei nabízí 4" Ascend G300

22.04.2012 19:08 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Huawei uvádí na český trh nový smartphone s operačním systémem Android 2.3 (s potvrzenou aktualizací na 4.0 ICS) - Ascend G300. Jedná se o 10,5mm tenký smartphone se 4palcovým IPS displejem a zajímavou cenou 4.490 Kč. Ascend G300 v titanově šedém provedení bude u vybraných prodejců k dostání ve druhé polovině dubna.

Huawei Ascend G300 běží na OS Android 2.3, disponuje 1GHz procesorem a 512 MB paměti RAM. Dále je vybavený 5Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou, čtyřpalcovým WVGA displejem (800 x 480 pixelů) z tvrzeného skla Gorilla glass a vrstvou proti otiskům prstů. Baterie Li-Ion s kapacitou 1500 mAh zaručuje, že telefon můžete používat až 2 dny na jedno nabití, nechybí ani technologie rychlého dobíjení za 2 hodiny.

Smartphone disponuje 2 GB uživatelské paměti, atraktivním 3D grafickým uživatelským rozhraním a řadou předinstalovaných a uživatelsky oblíbených aplikací jako je např. Twitter, Facebook, Google+, správce souborů, diktafon, nebo kancelářská sada Documents To Go, ve které lze dokumenty nejen prohlížet, ale i editovat a vytvářet.

Huawei Ascend G300 bude dostupný u vybraných prodejců od druhé poloviny dubna v titanově šedém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 4.490 Kč vč. DPH. Update na Android 4.0 ICS bude k dispozici v průběhu června.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení