Menu

Hypermarket Globus s projektem Scan&Go

26.09.2013 14:24 | Josef Mika + Přidat komentář
Hypermarket Globus s projektem Scan&Go

Hypermarket Globus s projektem Scan&Go | foto: CHIP

V pražském hypermarketu Globus Čakovice funguje nový program Scan&Go, který poprvé v ČR nabízí zákazníkům možnost naskenovat si zboží při vkládání do vozíku a u pokladny ho pouze zaplatit.

Zajímavý způsob nakupování po třech měsících pilotního provozu využívá v hypermarketu Globus v Praze Čakovicích 5 000 registrovaných zákazníků. Lidem zapojeným v programu Scan&Go šetří čas. Jedná se o bezplatnou službu samoobslužného nakupování, díky které zákazník nemusí čekat u pokladny, ani vykládat zboží na pokladní pás. Na začátku nákupu si zákazník s použitím své zákaznické karty vyzvedne u vstupu na prodejní plochu mobilní ruční skener (celkem jich je zatím na prodejně k dispozici 94). Zboží skenuje už při vkládání do vozíku a celkovou hodnotu svého nákupu má po celou dobu stále pod kontrolou. Na závěr zboží zaplatí u vyhrazených pokladen. Dobu nákupu tak zkrátí o čas ve frontě a čas strávený vykládáním zboží na pokladní pás.

image-preview

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení