Menu

ICQ v PDA

26.10.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
oficiální klient

ICQ v PDA: Oficiální verze pro Windows Mobile

ICQ pokračuje v rozšiřování mobilních IM služeb přidáním platformy Windows Mobile mezi podporované mobilní operační systémy. To znamená, že ICQ je nyní dostupné pro miliony dalších uživatelů chytrých telefonů.

ICQ nabízí verzi pro Windows Mobile - stejně jako všechny ostatní verze ICQ, jak pro klasické počítače, tak jako mobilní IM služby - ICQ uživatelům ke stažení, instalaci a použití zdarma (platí se jen za datové přenosy). Tato služba je k dispozici v německém, ruském, českém a anglickém jazyce. Služba prošla beta testováním a inovačními procesy a nyní je nabízena pro verze Windows Mobile 5, 6, 6.1 a 6.5.

Uvedení ICQ pro Windows Mobile doplní oficiální plnou verzi ICQ pro již existující platformy iPhone a BlackBerry. Tím také ICQ zdůrazňuje své odhodlání rozšiřovat dosah svých IM služeb na mobilních platformách, které umožňují uživatelům připojení odkudkoliv.

Pro uživatele ICQ je mobilní verze IM zajímavá také tím, že nabízí plynulé přepínání mezi počítačovou a mobilní verzí ICQ. Plně vybavená verze ICQ pro Windows Mobile umožňuje uživatelům měnit jejich status, spravovat seznam kontaktů a aktualizovat uživatelské rozhraní a další klíčové funkce známé z počítačové verze ICQ.

ICQ pro Windows Mobile lze stáhnout z webových stránek ICQ na adrese: http://www.icq.com/download/wireless/mobile_cz.html a brzy bude k dispozici na portálu Windows Marketplace: http://marketplace.windowsphone.com/Overview.aspx?

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení