Menu

IGNUM oznámil nový ceník domén CZ

28.08.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost IGNUM zveřejnila jako první registrátor ceník registrací domén CZ, upravený v souvislosti se snížením velkoobchodní ceny registrace domény CZ.

IGNUM oznámil nový ceník registrace domén CZ

Společnost IGNUM zveřejnila jako první registrátor ceník registrací domén CZ, upravený v souvislosti se snížením velkoobchodní ceny registrace domény CZ. Nová cena roční registrace domény CZ pro běžného zákazníka je 285 Kč (dříve 498 Kč), zákazníci s množstevní slevou zaplatí 265 Kč (dříve 475 Kč) a cena registrací pro partnery IGNUM činí 230 Kč (dříve 440 Kč). Cena za prodloužení platnosti domény na další rok bude, stejně jako dnes, totožná s cenou za registraci. (Všechny ceny jsou uvedeny bez 19% DPH.)

 Registrace domény CZNová cenaStará cena
běžný zákazník

285 Kč

498 Kč
zákazník s množstevní slevou 265 Kč475 Kč 
partneři IGNUM230 Kč 440 Kč 

Nový ceník registrací domén CZ u společnost IGNUM vstoupí v platnost 1. října letošního roku, kdy zároveň dojde ke snížení velkoobchodní ceny registrace domén CZ ze současných 400 Kč na 190 Kč. Velkoobchodní cenu za registraci domén CZ stanovuje sdružení CZ.NIC, správce české národní domény CZ.

Aleš Přistál

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení