Menu

Interaktivní profi displeje pro školy a kanceláře

04.07.2017 16:19 | Milan Loucký + Přidat komentář
Interaktivní profi displeje pro školy a kanceláře

Interaktivní profi displeje pro školy a kanceláře | foto: CHIP

Iiyama uvádí na český a slovenský trh novou sérii 68 LFD panelů se 4K UHD rozlišením. Nové panely jsou navrženy pro maximální zážitek ze sledování, pro podporu týmové spolupráce a fungování ve školních třídách nebo zasedacích místnostech. Jsou dostupné ve velikostech: 65", 75" a 86".

Panely z nové série 68 jsou plug-and-play zařízení se širokou škálou vstupů, reproduktory i přípravou pro uchycení VESA držáků. Infračervená doteková technologie je schopna rozlišit až 20 doteků a její rychlá odezva zaručuje přesný a plynulý interaktivní zážitek bez čekání.

Modely nové řady 68 jsou vybaveny IPS LED panelem s anti-glare pokrytím pro maximální barevnou přesnost, vysoký jas a maximální pozorovací úhly. Série 68 přichází s vlastním iiyama operačním systémem Android. K základní výbavě paří aplikace Note (pro vytvoření digitální tabule), webový prohlížeč, správce souborů a jako doplňkovou výbavu si může zákazník zakoupit i Wi-Fi modul, pro bezdrátové sdílení souborů napříč platformami.

Aplikace Note umožní, aby byl panel používán jako digitální bílá tabule, s možností uložit a sdílet obsah přes cloud, dělat poznámky do prezentací, dokumentů nebo obrázků, nebo přehrávat soubory z USB klíče či interní paměti. Panely podporují kreslení a psaní pomocí digitálního inkoustu v aplikacích Microsoft Office a také nástroje jako Windows Ink Workplace.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení