Menu

Invex: Antivirová konference

12.09.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
S blížícím se termínem dalšího ročníku podzimního veletrhu ITC Invex 2007 jsme zde opět s pozvánkou na tradiční Antivirovou konferenci, kterou naše vydavatelství pořádá ve spolupráci s předními společnostmi v oboru počítačové bezpečnosti a se společností BVV.

Invex a bezpečnost 

S blížícím se termínem dalšího ročníku podzimního veletrhu ITC Invex 2007 jsme zde opět s pozvánkou na tradiční Antivirovou konferenci, kterou naše vydavatelství pořádá ve spolupráci s předními společnostmi v oboru počítačové bezpečnosti a se společností BVV.

Na rozdíl od loňského roku, kdy jsme konferenci pořádali ve výškové budově BVV, místnosti 102, bude letos místem konání Antivirové konference prezentační sál pavilonu G2. Vzhledem k jeho umístění přímo v areálu výstaviště doufáme, že bude všem zájemcům o antivirovou problematiku z řad návštěvníků veletrhu mnohem dostupnější.

V rámci dopoledního programu, který začíná v 9.30 hodin, budou přednášet přední odborníci na antivirovou problematiku ze společností AEC, Eset, Grisoft a McAfee, v jednání jsme také se společností Alwil. Ve svých přednáškách se budou věnovat všem současným aspektům boje proti virům, proaktivní ochraně, heuristice, přehledu současných typů virů a úrovní jejich nebezpečnosti, budování nejlepší antivirové ochrany, novým metodám virových útoků  a dalším tématům, která jsou v dnešním světě počítačové bezpečnosti aktuální.

Konference je plánována jako dopolední, její ukončení předpokládáme ve 13.30 hodin, ale záleží samozřejmě na intenzitě diskusí a množstvích vašich dotazů. Každopádně do svých diářů si nezapomeňte zapsat termín pátek 26. 10., 9.30 hodin, prezentační sál pavilonu G2 brněnského výstaviště. Jste srdečně zváni, konference je pro vás zdarma a pro každého účastníka bude opět připraven malý dárek. Těšíme se na vás!

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení